Hakkımızda

Şeke Kır Bahçesi; TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nin karşısında yer almaktadır. Tesisimiz 2007 yılından beri unutulmayacak gün ve muhteşem organizasyonlarınızı gerçekleştirmeniz sırasında size eşlik ediyor.

 

Şeke Kır Bahçesi; Kır düğünü, nişan ve kır nikahları ile mutlu çiftlerimize yeni çiftler eklemekten onur duyuyor. Şimdiler de düğün organizasyonlarına ev sahipliği yaptığımız değerli misafirlerimizin çocuklarının doğum günlerini, sünnet törenlerini ve mezuniyet baloları gibi özel organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaya devam etmekteyiz.

 

Şeke Kır Bahçesi; Sizi ve değerli dostlarınızı misafir etmek için 16.000 m2’lik alanı üzerinde birbirinden bağımsız doğal yemyeşil 1.000 ve 1.200 kişilik 2 bahçesi, toplamada 550 araçlık 2 otoparkı, çocuk oyun bahçesi, çocuk emzirme odası, bay ve bayan mescidi ile 7/24 80 kw jeneratör destekli elektrik sistemi mevcuttur.

 

Şeke Kır Bahçesi, mutluluğunuzu ve stressizce eğlenmenizi ilke edinerek tecrübesiyle sizleri geleceğin ilk adımında mutlu kılar…

 

Sizi tüm vizyonuyla eğlenmeniz adına bütün tecrübesiyle ağırlar. Kötü ihtimallere olasılık bırakmaz; sizleri yarın ki hayatınızda mutlu birer gülümseme ile yeni hayatınıza taşır. Şeke Kır Bahçesi mutluluk dağıtmaya devam ediyor.

 

Ekip


Yakup Şeke
  • Yakup Şeke

  • Organizasyon ve Müşteri Memnuniyeti
  • Bitmeyen enerjim ve güleryüzlü çalışmamla her türlü organizasyonun kusursuz ve plana uygun şekilde yürümesi için hizmetinizdeyim.
Salih Şeke
  • Salih Şeke

  • Organizasyon ve Müşteri Memnuniyeti
  • Detaylara gösterdiğimiz incelik ve sağ duyulu hizmetimizle Şeke Bahçe'den beklentilerinizin ötesinde mutlu bir deneyim yaşamanız için yanınızdayım.

Yaptıklarımız

Kına Gecesi
Sünnet Cemiyeti Yemeği
Düğün Müziği ve Eğlencesi
Gece Havai Fişek Şovları
Baharda Piknik & Brunch Organizasyonları
Bebek Mevlütlerimiz
Yağmurlu Günde Kır Düğünü
Yazın ve Baharda Kır Nikahı
Salonda Kutlama ve Ödül Gecesi
Düğün Fotoğrafları ve Hikayeli Filminiz
Bahçede İftar Organizasyonları ve Yemeği
Doğal Ortamda Çocuklara Eğlenceler